Geen onderdeel van een categorie

Ballet is een leuke manier om te leren dansen. Door samen te dansen, leren kinderentijdens de balletles te werken in groep. Daarbovenop stimuleert het hun fantasie, doordatze bijvoorbeeld moeten doen alsof ze een ballon vasthouden of alsof ze een plantzijn die groeit. Bovendien leren ze...

We openen onze roze deuren terug op dinsdag 1 september voor een nieuw dansseizoen vol lessen en heel veel dansplezier. ?De nieuwe lessenplanning vind je in de Ballet Workout App. Zorg dat je de laatste update hebt (of update via de apps tore of google play) bij Wifi verbinding...

⚡️?We zijn heel blij om jullie te mogen vertellen dat we vanaf maandag onze roze deuren terug openen! ?⚡️Enkele voorwaarden voor de veilige opening van onze school:1. De Ballet Workout App heeft een nieuwe functie waarbij het aantal deelnemers gelimiteerd is. Max 20 personen per...

Ballet Workout presenteert 'EEN REIS ROND DE WERELD'Choreografie en regie door Olga Mkrtoumian. TICKETS: Tickets zijn beschikbaar in de Ballet Workout Lessen en via onze leden. Reserveren kan via mail naar info@balletworkout.be. Prijs €35. DATUM&TIJD: zaterdag 16 mei 2020 om 19:00 (de voorstelling...

We hebben heel wat leuke events die plaatvinden tussen september en december. Hieronder alvast alle informatie op info@balletworkout.be Een romantische en intensieve les met choreografie samen met je Boyfriend of Man van je dromen ?? WAT:Kan je vriend een betere postuur en meer lenigheid gebruiken? Of...

Vanaf nu organiseren Ballet Workout met Live Piano! In onze balletlessen voor volwassen in Antwerpen zal er nu 2 keer in de week een pianist aanwezig zijn elke woensdag en vrijdag! Voor de lessen met de pianist mag je een symbolishe bedrage van €1 in...

     Dans In De Sneeuw - Tatevik Mkrtoumian Onverwacht viel er sneeuw in Antwerpen. Ik trok mijn tutu aan en ging buiten dansen om de Ballet Workout leden te motiveren om ondanks de sneeuw toch naar de lessen te komen en fysiek actief te zijn...

Using muscles you never used before Now that the Ballet Workout has started and a lot of women have tried it out, I have had a lot of questions about muscles and pain. I'm not a doctor and speak only out of my own experience. As I have...

Ballet class makeup is a bit different from your everyday makeup as here you have to consider the general ballet class etiquette and the fact that you will sweat. Follow these tips to look like a pro ballerina in class: Foundation: Don't apply too heavy foundation...

Redenen genoeg om te beginnen met Ballet als volwassen vrouw! 1)Soepele lichaam: 'Felxibility is yought’. Je lichaam soepel houden is essentieel om jong te blijven. Je hoeft niet lenig te zijn om mee te doen met onze Ballet Workout, daar werken we aan tijdens de les....

I was asked the question "How often do you think I should attend the class?" During my ballet education I was always told, "every day you don't exercise is a step back". I used to practice 8 hours of ballet and dance a day at The...

Afvallen met Ballet Workout Om mee te doen met de Ballet Workout lessen voor volwassenen in Antwerpen hoef je geen ballerina lichaam te hebben. Natuurlijk wil je dat je lichaam strakker, gezonder en fitter wordt door de wekelijkse lessen. Deze tips helpen je om meer fysieke...

Toonmoment Ballet Workout Op 22 April 2017 organiseerde Ballet Workout Belgium een toonmoment voor vrienden en familie van de Ballet Workout Leden. De vrouwen die wilden meedoen met het toonmoment kregen een choreografie aangeleerd die ze dan brachten voor een publiek. Veel volwassen vrouwen stonden voor...

I have noticed that a lot of women are a bit nervous when coming to class. I can imagine that a lot of women have the impression that ballet classes are very strict, difficult and are only for those with a certain age, talent and...

Aside from the grace, elegance and beauty of this dance form, ballet is really a total body workout, as well as a mental cleanse all in one. Here are the Top 7 benefits of Ballet Workout: Long and Lean Muscles. It tones and sculpts your body. Ballet...

A lot of girls in class have asked me about how to care for your dance wear. So here is a blog post where I explain you how it's done in the professional ballet world. The best way to treat your dance wear is to treat...

Gazet Van Antwerpen op bezoek bij Ballet Workout! “Heerlijk om samen met mijn dochter ballet te dansen” - door Katrijn Serneels Antwerpen - Op je 36ste je eerste balletles volgen, samen met je dochter? “Waarom niet, ik leerde ook dansen met mijn moeder”, zegt Tatevik Mkrtoumian, oprichtster van...

Nieuw in België! Een ballet geïnspireerde les die je samen met je dochter kan doen Wie&Waar: Op zaterdagen zijn dochters, kleindochters en zusjes mee welkom in de les van 14:00 op het adres Keistraat 5, 2000 Antwerpen. Wat is het? De les bestaat uit oefeningen en dans...

I have been asked a lot of questions about 'What to wear in Class?' and decided to write the first blog post about ballet class dress code. 
I know it's a bit of a sensitive subject but it's important to discuss it. Some ballet studio's have...

Change your posture and Change your life I wanted to talk about this subject for a long time A good posture is not only just beautiful, it has so many benefits. It is often forgotten that one of the most important things in life is a good...